V sobotu je výkop již v dopoledních hodinách

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Sokol Kosořice, Vydáno dne: 05. 11. 2008

Od konce září nepoznaly Kosořice čtyři utkání hořkost porážky, v posledních dvou kolech je tomu právě naopak. Po těsné porážce z Bousova se nedařilo ani doma, odkud si všechny body odvezla Kropáčova Vrutice, dohrávající v devíti lidech. Pod jedinou branku Kosořic se podepsal Boháček. Asi nejtěžší zápas posledních dnů je napořadu dne v sobotu od 10:15 na hřišti Dlouhé Lhoty. Nováček soutěže si vede na výbornou a dělí ho pouhých pět bodů od prvního místa. Mezi hlavní opory mužstva patří ex-kosořický brankář Pokorný a kanonýr Limr. V posledním domácím klání stačila Řepínu jediná branka, aby si odvezl tři body za nejtěsnější výhru. To byla prozatím pátá porážka Dlouhé Lhoty a poslední utkání podzimu na hřišti soupeře bude pro Kosořice obzvláště obtížné.