V neděli proběhne rozloučení s podzimní částí sezóny

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Sokol Kosořice, Vydáno dne: 13. 11. 2008

O tomto víkendu končí první polovina sezóny a mužstva čeká zasloužený odpočinek. V neděli od 13:30 hostí Kosořice Řepín, loni čtvrtý celek tabulky. Po nevyrovnaných výsledcích patří týmu z Mělnicka osmá příčka, když pětkrát zvítězil, dvakrát remizoval a pětkrát prohrál. V minulém kole hráči Řepína neproměnili pokutový kop a místo vyrovnání nakonec Bezno dokázalo stejnou výhodu zužitkovat, utkání tak skončilo vítězstvím hostí v poměru 3:1. Kosořice zajížděly na horkou půdu nováčka z Dlouhé Lhoty a za stálého deště si po bezbrankovém výsledku obě mužstva připsala bod. Toho dokázala využít Kropáčova Vrutice a o bod vystřídala Kosořice na druhém místě.