Hráči si předvánoční čas zpestřili hokejbalem

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Sokol Kosořice, Vydáno dne: 08. 12. 2008

Fotbalisté Kosořic si už pár týdnů dopřávají zasloužený odpočinek od mistrovských zápasů. Tuto neděli si však dali dostaveníčko v Dobrovicích.

Na hřišti u sokolovny vyměnili travnatý povrch za asfaltový koberec, místo kopaček se chopili hokejek a šlo se na věc. Rozdělení hráčů do dvou týmy bylo opravdu rychlé. První tým si pojmenujme Kosořice/Luštěnice, sem patřili: Drahota, Dvořák, Janů, Machač, Pavlíček, Poslt a Štecher. Druhý celek Kosořice/Dobrovice hrál ve složení: Antoš, Boháček, Grus, Hejdrych, Mates, Mráček a Novák.

Utkání se neslo v přátelském duchu a i když se někteří jedinci vykoupali v louži, náladu jim to určitě neskazilo. Vedení se přelévalo z jedné strany na druhou a hráčům se, i přes velký počet branek, dařilo vést přesný výsledek utkání. Tedy až na závěr, to už pouze znělo: "vedem o pět". Samozřejmě se výsledek neustále měnil, toto číslo se nakonec zastavilo na deseti a vítězem se stalo mužstvo Kosořice/Dobrovice. Takřka dvouhodinový "maraton" skončil kolem nedělního poledne a s největší pravděpodobností se celá akce bude co nevidět opakovat. Poté hráči obou mužstev naskákali do aut a jelo se rychle na oběd. Na některé však ještě čekal pohovor s Policií ČR a cena obědu se nakonec vyšplhala na 200,-- Kč za porušení předpisů. Vzali jsme to s humorem a konečně tedy vyrazili na polostudený oběd.

:: Fotky z této akce ::