Kosořice se připravují na duel s lídrem

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Sokol Kosořice, Vydáno dne: 15. 04. 2009

Prozatím nejpřijatelnější soupeř pro kosořické hráče je mužstvo Záryb, se kterým mají v této sezóně velmi pohledné skóre 5:0. O uplynulém víkendu na tom mají zásluhu také Poslt s Darmošem, díky jejichž brankám získaly Kosořice na jaře první vítězství. O poznání horší protivník prověří kosořické mužstvo tuto neděli od 17:00. Tým Lužce se totiž po zaváhání Rejšic dostal do čela tabulky, když ze třech jarních kol získal sedm bodů.
Vzájemný duel skončil na podzim vítězstvím domácích, kteří udeřili vždy na začátku poločasu. Hosté sice v závěru zápasu měli dvě příležitosti na vyrovnání, ale brankář se štěstím udržel čisté konto.