Oba aktéry dělí šest míst, ale pouze dva body

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Sokol Kosořice, Vydáno dne: 23. 04. 2009

Kosořice, stejně jako před čtrnácti dny, remizovaly na svém hřišti 1:1. Oproti utkání s Tišicemi to byl však soupeř, který musel dotahovat. Na branku Gruse odpověděli hráči Lužce deset minut po změně stran. Opačný vývoj měl podzimní zápas s Luštěnicemi, dalším soupeřem Kosořic. Svěřenci trenéra Pavlíčka šli do vedení zásluhou Koláře z pokutového kopu, domácí sice vyrovnali z kopaček Darmoše, ale hosté po gólu Hůlky zdolali do té doby neporušenou tvrz Kosořic. Ani jeden z týmů v uplynulém kole neslavil tříbodový úspěch. Dlouhá Lhota i napodruhé v této sezóně porazila Luštěnice, které okupují jedenáctou pozici, Kosořice čtvrtou.