Kosořice se naposledy v této sezóně představí doma

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Sokol Kosořice, Vydáno dne: 11. 06. 2009

Hráči Kropáčovy Vrutice v boji o záchranu neuspěli na domácím hřišti proti rozjetým Kosořicím.

Hosté do poločasového hvizdu odskočili soupeři, zásluhou Adámka, Mosiurczaka a Michala, na rozdíl tří branek. Skóre se nakonec zastavilo na stavu 1:4. O dalších sestupujících ale rozhodnou až závěrečná dvě kola. V předposledním utkání se Kosořice představí doma, v tradiční neděli od 17 hodin. Tým Dlouhé Lhoty dlouho testoval mužstva, se kterými hrály Kosořice o týden později. Nyní však cesta svedla obě družstva proti sobě. Dlouhá Lhota stále nemá záchranu jistou, ale je na tom lépe než soupeři. Svěřenci trenéra Hůlky minulý víkend ještě v polovině zápasu vedli 2:0, po změně stran však Řepín dokázal vyrovnat. Remízou skončilo i podzimní klání s Kosořicemi, kdy za neustálého deště se ani jeden z týmů střelecky neprosadil, i když příležitostí bylo více než dost.