Pojeďte s mužstvem na poslední zápas sezóny

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Sokol Kosořice, Vydáno dne: 17. 06. 2009

Jak ten čas letí, že ano? Připadá mi to jako včera, kdy hráči Kosořic nabírali kilometry na zasněžených cestách v Jabkenicích a tuto sobotu od 17:00 odehrají poslední zápas sezóny.

Poslední tým, se kterým Kosořice hrály pouze jednou je Řepín, kam se můžete s hráči podívat i vy, příznivci našeho oddílu. Na toto utkání se jede autobusem s odjezdem od hřiště v 15:00.
Náš soupeř v posledních kolech dvakrát remizoval a jednou prohrál. Naposledy v divoké přestřelce odjel z Bezna s bodem za remízu 4:4. Kosořice po sérii výher musely po dlouhé době dotahovat vedení soupeře a v samém závěru utkání s Dlouhou Lhotou zachránil bod Grus, úspěšně zakončeným sólem.
O osudu prvního vzájemného utkání rozhodla branka již ve čtvrté minutě z kopaček Rady, na kterou domácí už nedokázali odpovědět. Po slibném vstupu do nové sezóny, skončil podzim třemi porážkami a jednou remízou. Naopak po bodově chudším úvodu jara skončila sezóna řadou výher a pěkným umístěním v tabulce.