Kosořice odstartují nový ročník se Sadskou

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Sokol Kosořice, Vydáno dne: 19. 08. 2009

V ročníku 2004/2005 hrály obě mužstva I.A třídu, následující sezóna byla však pro AFK Sadská poslední a cesty obou týmů se rozešly. V dalších sezónách v I.B třídě patřila Sadská vždy k předním týmům tabulky, v uplynulém ročníku skončila na osmém místě. Oba celky se tak po dlouhé době střetnou tuto neděli od 17:00 na hřišti v Kosořicích. Při pohledu na tabulku uplynulé sezóny musíme být určitě spokojeni, před Kosořicemi skončily pouze Rejšice. Z výsledků přípravných zápasů už důvod k radosti není, ze šesti jsme pouze jedno vyhráli a jednou nemělo utkání vítěze. Veřme, že na generálku s Kněžmostem naváže řada vítězství.