Nováček z Nymburska přijede v roli favorita

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Sokol Kosořice, Vydáno dne: 22. 09. 2009

Kosořice z předposledního místa nevysvobodila ani výhra na domácí půdě s Lysou nad Labem, jelikož se dařilo i soupeřům v našem okolí.

Úvodní vítězství se však nerodilo lehce, domácí šli do vedení zásluhou Sabola, ale hráči Lysé pár minut před tím orazítkovali tyč. Ve druhém poločase přidaly Kosořice z brejku druhou branku Darmoše, hosté v závěru už jen korigovali na konečných 2:1.
Další utkání hrajeme opět doma od 16:30 a hostíme nováčka soutěže - AFK Milovice. Svěřenci trenéra Magady rozhodně nepomýšlejí na záchranářské práce a zatím si v úvodu soutěže vedou výborně. Důkazem budiž třetí místo v tabulce s dvanácti body, zatím jediným přemožitelem našeho soupeře je Ostrá. O kvalitě Milovic hovoří i fakt, že loňský ročník okresního přeboru vyhrály o dvaadvacet bodů.
V pátém kole zdolaly Bělou pod Bezdězem těsným výsledkem 1:0. Jediným střelcem byl Lukáš Müller, který se z branky, komě zápasu s Ostrou, radoval v každém duelu.