Zajímavý závěr podzimu odstartujeme s Krnskem

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Sokol Kosořice, Vydáno dne: 21. 10. 2009

S blížící se zimou se první část sezóny chýlí ke svému konci a diváci se mohou těšit na zajímavá derby. Již tuto neděli od 14:30 přivítají Kosořice na svém hřišti nováčka z Krnska, který rozhodně nezaostává za svými zkušenějšími soupeři. Loňský postup našeho soupeře z okresního přeboru asi nikdo neočekával, jelikož skončil na čtvrtém místě. Jenže obě mužstva před ním o postup neusilovala a na řadu se dostalo Krnsko. Tým s vyrovnaným skóre si minulý víkend připsal druhou výhru v sezóně nad Bělou pod Bězdězem a s devíti body uzavírá první desítku tabulky. Kosořice po cenném skalpu Sokolče získaly tři body také na hřišti Polabanu Nymburk, o které se brankami postarali Sabol, Štecher a Černý.