V neděli naposledy v tomto roce na domácí půdě

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Sokol Kosořice, Vydáno dne: 05. 11. 2009

Začátky utkání se postupně dostaly na 14. hodinu a to znamená blížící se konec podzimní části sezóny.

Ve zmíněném čase Kosořice minulou sobotu však nehrály, jelikož Dlouhá Lhota má oficiální začátek domácích utkání stanoven na 10:15. Zápas s velmi chladným nádechem odstartovali lépe domácí, ale Kosořice postupem času hru vyrovnaly a přidaly i stále nebezpečnější příležitosti. Po necelé půlhodině hry šly po zásluze do vedení po pěkné přihrávce Volemana a zakončení Madyara. Ve druhém poločase přidal druhou branku Sabol a v 90. minutě ještě třetí. Naposledy na domácím hřišti se hráči Kosořic představí tuto neděli od 14:00 v sousedském derby s Luštěnicemi, které jsme po zisku tří bodů v tabulce předskočili. Náš soupeř na domácí půdě remizoval s Bělou pod Bezdězem, když dlouho držel jednobrankové vedení. Hosté nakonec i díky příchodu Vrabce dokázali vyrovnat. V minulé sezóně jsme s Luštěnicemi nezískali ani bod, pokaždé se radoval soupeř z těsné výhry. V Kosořicích rozhodl soupeř o třech bodech v 80. minutě, v téže minutě se rozhodovalo i na jaře. To domácí mužstvo odskočilo hráčům Kosořic na rozdíl dvou branek a ti už stačili pouze zkorigovat.