V polovině listopadu končí podzim... ten fotbalový

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Sokol Kosořice, Vydáno dne: 12. 11. 2009

Poslední zastávkou Kosořic letošního roku v mistrovských utkáních bude Bezno, kde nastoupí od 14 hodin proti místnímu SK.

I když závěr podzimu sliboval zajímavou podívanou s boleslavskými soupeři, pro Kosořice až tak příjemná nebyla. Všichni soupeři se v tabulce nacházeli v našem sousedství, bodově se však dařilo pouze ve Dlouhé Lhotě. Náš poslední soupeř dlouho držel nelichotivé poslední místo, uplynulá dvě kola Bezenští konečně zabrali a výsledkem bylo i vítězství s Ostrou. Kosořice naopak po výhře ve Dlouhé Lhotě doma nestačily na Luštěnice v poměru 1:3, o jediný zásah se postaral Jarda Michal.
Oba aktéři nyní sousedí v tabulce s rozdílem dvou bodů, v případě výhry a zaváhání okolních týmů mohou Kosořice přezimovat kolem osmého místa. Uvidíme v neděli, jak skončí poslední soutěžní zápas tohoto roku. Výhra by alespoň částečně zmírnila nevydařenou první část sezóny s pouhými čtyřmi vítězstvími.