Zemřel sportovní novinář Josef Štajner

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Informace, Zdroj: www.mbnoviny.cz, Vydáno dne: 13. 05. 2011

Ve čtvrtek 12. května 2011 zemřel v nedožitých osmašedesáti letech Josef Štajner, kamarád snad každého, kdo se s ním byť jen jednou potkal ve sportovním a především fotbalovém prostředí mladoboleslavského regionu.

Autor: archiv Boleslavského deníku
Byl dlouholetým činovníkem mladoboleslavského fotbalového klubu v době jeho druholigového období v osmdesátých letech, ale i nelehkých časů na počátku devadesátých let. Jako hlasatele a moderátora jej znali nejen v Mladé Boleslavi, ale i v mnohých venkovských klubech, naposledy pracoval jako sportovní redaktor Boleslavského deníku.
---------------------------------------------------------------------------
Osobně jsem měl tu čest s panem Štajnerem spolupracovat. Bude mi chybět jeho sportovní pozdrav, kterým mě vždy přivítal, jeho nezapomenutelný hlas z amplionů místních stadionů a přehled, jenž měl o většině sportovních akcí na Mladoboleslavsku. Čest jeho památce.