Pozor na změnu času a tedy i výkopu

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Sokol Kosořice, Vydáno dne: 24. 10. 2013

Kosořické týmy o víkendu nebodovaly, do svých zápasů vstupovaly v odlišných pozicích.

"A" mužstvo jako třetí tým cestoval do Předměřic v pozici papírového favorita. Domácí ovšem celý zápas drželi těsné vedení a nakonec zvítězili 3:2. Za Kosořické zkorigovali výsledek Pára s Konečným. Podobným výsledkem skončil i zápas Krnska s Řepovem v poměru 3:1. Hráči Kosořic mají šanci na reparát již v neděli od 14.30 hodin proti poslednímu Řepovu. Soupeř pět kol čeká na vítězství, o to víc si bude brousit zuby na tři body z kosořického areálu. Při loňském startu sezóny si Kosořičtí odvezli z Řepova debakl 6:1, o čestný úspěch se postaral Vavrik. Na jaře hráči Kosořic mohutně dotahující ztratu z podzimu již doma nezaváhali a zvítězili 2:0 brankami Niklfelda a Třísky.

V opačné situaci zajíždělo "B" mužstvo do Rejšic. Favorizovaní domácí neponechali nic náhodě a po pár minutách hry vedli. Do poločasu přidali hráči Rejšic ještě dvě branky. Kosořičtí nakonec zkorigovali zásluhou Libora Boháčka, jenže o chvíli později to bylo opět o tři branky. Hráči Rejšic navíc ještě několik dobrých příležitostí neproměnili. Neméně těžký los budou mít naši hráči i v sobotu, kdy od 14.30 hodin přivítají druhý celek Čisté. Soupeř již čtyři utkání neztratil ani bod. Naposledy s rezervou Bezna nečekaně snadno zvítězil 0:5.