Odložený zápas již ve středu

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Sokol Kosořice, Vydáno dne: 01. 04. 2014

Odložený zápas 14. kola bude sehrán tuto středu od 16.30 hodin. Dohodu obou klubů posvětil i Okresní fotbalový svaz Mladá Boleslav.

Druhým soupeřem Kosořických budou fotbalisté Kněžmosta, kteří jsou o čtyři body druzí, avšak mají zápas k dobru. V podzimním utkání se z první výhry radoval soupeř. Na úvod sezóny platil v Kněžmostě dlouho bezbrankový stav, nakonec však domácí rozhodli jedinou brankou v 69. minutě. To byla také na dlouhou dobu jediná porážka Kosořických, na konci podzimní části však měli na kontě již čtyři. Druhý Kněžmost přezimoval s jedinou porážkou, o první neúspěch se postaral vedoucí celek tabulky - mladoboleslavská Akuma. V generálce sice svěřenci trenéra Jireše prohráli 0:1 s Rožďalovicemi, ale při pohledu na celou přípravu jsme v tomto duelu nejméně inkasovali.