O víkendu duely jen s Kropáčovou Vruticí

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Sokol Kosořice, Vydáno dne: 04. 04. 2014

Už z nadpisu lze snadno dovodit, že obě mužstva Kosořic čeká měření sil s týmy Kropáčovy Vrutice.

"A" mužstvo nastoupí ke svému zápasu v neděli od 16.30 hodin, jen čtyři dny po dohrávce s Kněžmostem. Minulý víkend naši hráči nestačili na Akumu a podlehli 2:0. Fotbalisté Vrutice naopak bodovali s Kněžmostem po remíze 1:1. Kosořičtí v podzimním utkání v Kropáčově Vrutici rozhodli o vítězství za sedm minut, kdy se postupně dvakrát trefil Sabol a jednou Macháč.

Střetnutí rezerv vítěze nemělo, po výsledku 2:2 si týmy rozdělily po bodu. Za hosty se střelecky prosadili Hájek s Darmošem. Nyní Kosořičtí svého soupeře přivítají na svém hřišti v prvním jarním kole. Hráči Kosořic však na podzim v prvním kole hráli na Branžeži, rozhodnutím OFS Mladá Boleslav zápasy s Branžeží a Bělou přesouvají až na závěr soutěže.