"B" tým jednoho lídra sesadil, nyní vyzve dalšího

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Sokol Kosořice, Vydáno dne: 22. 05. 2014

Není zase tak běžné, aby během jednoho víkendu vyhrála obě naše mužstva dospělých. Minulý víkend se ovšem vydařil, navíc v domácím prostředí.

Fotbalisté "áčka" poprvé na jaře vyhráli také před svým publikem. Soupeři z Předměřic tak oplatili podzimní porážku a zvítězili 3:1. Dvě trefy si připsal Macháč a jednu Malík. Sobotním výkopem od 17 hodin startuje pro Kosořické další kolo a to v Řepově. Poslední celek tabulky minulý týden prohrál doma s Krnskem 2:3. Náš soupeř začal jarní část sezóny nadějně a vypadalo to, že hráči Řepova by mohli sestupové vody rychle opustit. Z úvodních čtyř jarních zápasů se Řepovským podařilo tři vyhrát a jedno skončilo remízou. V dalších kolech však náš soupeř už nezískal ani bod. Na podzim jsme doma zvítězili 4:2, i když do vedení šel soupeř. Remízový poločas zařídil po rohovém kopu Černý. Po změně stran domácí otočili vývoj utkání brankami Niklfelda a Malíka. Hostujícímu celku se podařilo zkorigovat, ale Konečný pečetil výhru Kosořic.

Dařilo se i "B" týmu, který opět po nevydařeném prvním poločasu zabral ve druhé pětačtyřiceti minutovce. Navíc se jednalo o sousedské derby s rezervou Rejšic. Vedoucí tým však o dvoubrankové vedení přišel pěti zásahy Kosořických ve druhém dějství. Dva zásahy uštědřil soupeři Darmoš, po jedné přidali Krátký, Tříska a Dufek. Stejně jako "A" mužstvo hrají hráči rezervy také v sobotu od 17 hodin a opět je čeká zápas s lídrem tabulky. Nově se do čela dostali fotbalisté Čisté po výhře nad Beznem 2:0. Podzimní zápas skončil jasnou výhrou Čisté v poměru 0:3.

Mini žáci na mistrovském turnaji získali tentokrát pouze bod za remízu s Kropáčovou Vruticí. V celkové tabulce však nadále drží třetí místo se sedmi body. Ve středu naši žáci nestačili Loučeni a prohráli 12:5. Střelecky se za naše mužstvo prosadili 3x Martin Rösler a 2x Tadeáš Mojžíš. O víkendu se příznivci našich nejmenších hráčů dočkají mistrovského turnaje v domácím prostředí. Turnaj startuje v neděli od 9 hodin, tak přijďte podpořit naše žáčky.