"Áčko" začíná v Židněvsi již v 15 hodin

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Sokol Kosořice, Vydáno dne: 05. 06. 2014

Mužstva dospělých opět doma naplno bodovala, "A" tým si navíc připsal nejvyšší výhru jara.

"A" mužstvo o víkendu cestuje do Židněvsi, kde se představí od 15 hodin v předposledním kole. S tímto soupeřem Kosořičtí na podzim doma prohráli 1:2, kdy ještě v prvním poločase vyrovnával Sabol. Nováčkovská euforie soupeře na jaře trochu pohasla, celek Židněvsi v druhé polovině sezóny zatím nasbíral 10 bodů oproti 19 podzimním. Zatím co soupeř v uplynulém kole remizoval 1:1 s Řepovem, Kosořičtí vstřelili čtyři branky Březnu a navíc neinkasovali. O góly se postarali Malík, Macháč, Fingerhut a Kučera.

Rezerva opět hraje doma, tentokrát od 17 hodin s Branžeží. Oba týmy mají shodně 28 bodů. Podzimní vzájemný duel odstartoval sezónu a skončil smírně 2:2. Za Kosořické se prosadili Pavlíček a Darmoš. Kosořičtí minulý víkend vybojovali tři body za výhru 1:0 nad Luštěnicemi branku Krátkého. Hráči Branžeže doma nestačili na Čistou a prohráli 1:4.

Mini žáci v pondělí hráli v Luštěnicích přátelské utkání a prohráli 9:1. Žáčkové si snad spraví chuť stanováním příští týden. Připraven je opět odpolední zabavný program.