Už jen rezerva drží jarní neporazitelnost

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Sokol Kosořice, Vydáno dne: 24. 04. 2015

Oba naše týmy čeká v nadcházejících dnech dohrávka odloženého kola. Svou aktuální formu si kosořická mužstva ověří tento víkend v domácích podmínkách.

"A" tým po těsné porážce 0:1 v Čejeticích přivítá v neděli od 17 hodin Akumu. Soupeř se na jaře zatím trápí, i když v minulém kole porazil Krnsko 2:1. Podzimní zápas na Akumě skončil vítězstvím Kosořických 2:0. Tenkrát se jednalo o první kosořické vítězství v sezóně. Brankami se blýskli Macháč a Pára.

"B" mužstvo si minulý týden připsal druhou jarní výhru, a to v Luštěnicích 3:2. Kosořičtí vedli již 3:0 dvěma brankami Darmoše a jedné Krátkého. V posledních minutách ještě domácí dvěma brankami snížili, ale vyrovnat již nedokázali. V sobotu od 17 hodin Kosořičtí přivítají rezervu Chotětova. Jednu z mála výher si hráči Kosořic připsali právě s Chotětovem. Na půdě soupeře vyhráli 2:1 po brankách Libora Boháčka.