Po kosmonoské misi se Kosořičtí představí doma

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Sokol Kosořice, Vydáno dne: 22. 05. 2015

Dvě utkání v Kosmonosech měla pro Kosořické různou příchuť. Každopádně roli favorita splnili fotbalisté Kosmonos pouze v jednom duelu.

"A" tým začal na půdě lídra se změnami na jednotlivých postech. Kosořičtí sice inkasovali jako první, jenže brankami Řeháka a Macháče vývoj zápasu otočili. A když v úvodu druhého poločasu pečetil vítězství Pára, bylo rozhodnuto o první porážce Kosmonos v této sezóně. Hráči Židněvsi, další soupeř Kosořických, po čtyřech porážkách minulý týden zabrali a zvítězili nad Krnskem 4:2. Oba týmy dělí tři pozice v tabulce a šest bodů. V minulé sezóně obě vzájemná utkání vyhrál soupeř, na podzim však jedinou brankou rozhodl o vítězství Kosořických Batala.

23 bodů dělilo v tabulce Kosmonosy a Kosořice. Lídr tabulky převyšoval svého soupeře i na hřišti a bylo jen otázkou času, kdy se poprvé střelecky prosadí. Poločasový stav 2:0 byl hostující tým ještě milosrdný. Ve druhém dějství se skóre zastavilo na stavu 5:0. O víkendu fotbalisté rezervy přivítají o dva body vzdálenou Branžež. Soupeř si v uplynulém kole poradil s Mukařovem v poměru 3:1. Na podzim ve vzájemném střetnutí dominovali hlavně střelci, zápas však vítěze po výsledku 4:4 neměl.