Harmonogram letní přípravy

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Sokol Kosořice, Vydáno dne: 15. 07. 2015

Těsně před startem letní přípravy je na čase poodkrýt soupeře, se kterými se naše mužstva střetnou před startem nové sezóny.
Aktualizace: 17. srpna 2015

:: Letní příprava  ::

25.7. So 18.00 Kosořice - Pěčice 0:5 I.B tř.
2.8. Ne 17.30 Kosořice - Všejany 3:2 okresní př.
8.8. So 10.00 Kosořice - Bakov n/J. 1:1 I.B tř.
8.8. So 14.00 Nemyslovice - Kosořice "B" ZRUŠENO III. tř.
15.8. So 10.00 Kosořice "B" - Kosmonosy "B" 2:4 III. tř.
15.8. So 17.00 Rožďalovice - Kosořice 3:3 okresní př.

Ostatní zápasy hrané v Kosořicích:

25.7. So 10.00 Benátky n/J. - Litol
8.8. So 17.00 SK Rejšice "A" - Semice

Kosořice - Pěčice 0:5
Branky: ---
Kosořice: Dufek (46. Abelovský) - Sedlák, Pára, Batala, Kučera - Malík, Maška, Niklfeld, Tříska - Macháč, Grus (střídali Darmoš, Bešík, Adámek, Sedláček)

V souboji brankářského klanu Dufků začali lépe spoluhráči Tomáše. Fotbalisté Pěčic v úvodu využili okének v defenzívě a ujali se vedení. Hosté nadále diktovali tempo hry a domácí od pohromy zachránilo hned vzápětí břevno. Svůj podíl na tom měl i David Dufek, který zlikvidoval několik příležitostí soupeře. Za Kosořické mohl vyrovnat Grus, jenže v úniku nevyzrál na brankáře. Naopak hosté trestali chyby nekompromisně a druhou brankou stanovili poločasový výsledek.
Třetí zásah přidali hráči Pěčic krátce po změně stran. Ve druhém poločase se domácí přeci jen dostali více k zakončení. Domácím však nebylo přáno. Malíkovo přehození gólmana se odrazilo do břevna a následně tentýž hráč mířil vedle. Svou silnější nohou se neprosadil ani střídající Darmoš. I když Abelovský pochytal několik šancí, dalším dvěma brankám zabránit nemohl.
Kosořice - Bakov 1:1
Branky: Malík
Kosořice: Dufek - Sedlák, Adámek, Batala, Malík - Tříska, Maška, Kraus, Kučera - Kováč, Grus (střídali Bešík, Adámek)

Fotbalisté Bakova v tomto duelu nemohli přijít Dufkovi na jméno. Ten, kromě vyrovnávací branky z pokutového kopu, pochytal i nejvyloženější šance soupeře. Již ve dvacáté minutě otevřel skóre Malík pěknou ranou z přímého kopu.
Rožďalovice - Kosořice 3:3
Branky: 2x Darmoš, Macháč
Kosořice: Dufek (46. Abelovský) - Sedláček, Štecher, Batala, Malík - Sedlák, Maška, Kraus, Kučera - Macháč, Kováč (střídali Darmoš, Bešík, Tříska, Grus)

V posledním testu před novou sezónou zavítalo "A" mužstvo do Rožďalovic. Domácí se díky lepšímu pohybu a přesnější kombinaci dostávali častěji před Dufkovu branku. Jako první se však prosadili Kosořičtí. Hlavní rozhodčí nařídil nepřímý kop po "malé domů" a Macháč po přihrávce Kováče otevřel střelecký účet. Další branky padaly až po změně stran a domácí třemi zásahy otočili nepříznivý stav. Ovšem jen do doby než nastoupil Darmoš a dvěma zásahy zachránil pro hosty remízu.