V této sezóně poprvé na fotbal i v Kosořicích

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Sokol Kosořice, Vydáno dne: 28. 08. 2015

Vcelku vydařený vstup do nového ročníku předvedli mužstva Kosořic na půdách soupeřů.

Svěřenci trenéra Hájka už po třiceti minutách hry vedli na Akumě 0:2. Vlastní chybou však dovolili soupeři ještě v prvním dějství zkorigovat. Po změně stran mohli domácí vyrovnat, ale poločasový výsledek platil i po závěrečném hvizdu rozhodčího. Poprvé na domácím hřišti se hráči "A" týmu představí proti Předměřicím. Soupeř po nepříznivém vývoji v loňské sezóně otočil stav utkání a v Kosořicích zvítězil 1:2. Skóre otevřel již v devatenácté minutě Tříska. Na jaře se karty otočili a Kosořičtí tentokrát loupili v Předměřicích. Na výsledku 1:2 se brankami podíleli Batala s Malíkem.

To Drahotovi svěřenci v prvním duelu neinkasovali, ale ani nenašli recept na soupeřovu obranu. V Obrubech patřil mezi nejagilnější střelce Darmoš. Stejně jako dalekonosný pokus Kubína však žádná akce brankou neskončila. Nyní přicestují fotbalisté Katusic, kteří v první kole zvítězili jednoznačně 5:0 nad rezervou Bezna. Na podzim hosté v Kosořicích zvítězili 1:3, jediným domácím střelcem byl Hájek. V odvetě byli hosté rádi za remízu 0:0, kdy přečkali několik dobrých šancí soupeře.