Starší přípravka se chystá na domácí turnaj

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Sokol Kosořice, Vydáno dne: 16. 10. 2015

Uplynulé kolo přineslo kosořickým mužstvům v domácím prostředí jen jediný bod. Následuje výjezd obou týmů do Bezna.

"A" tým přivítal druhý celek rezervy Mnichova Hradiště. Kosořičtí zásluhou Třísky vedli po půl hodině hry 1:0, soupeř však brankou do šatny vyrovnal. Podobný průběh měl i druhý poločas, Niklfeldova trefa a vyrovnávací gól Hradiště zakončily zápas výsledkem 2:2. V sobotu od 15.30 nastoupí svěřenci trenéra Hájka na hřišti Bezna. Místní "A" celek ztrácí na Kosořické 4 pozice, jenže pouhé tři body. Soupeř měl rozpačitý start do sezóny. V uplynulém kole však Bezenští uspěli v Kněžmostě výsledkem 2:3. Loni skončily oba vzájemné zápasy smírně. Na podzim zachraňoval bod Macháč trefou v 85. minutě a na jaře byl gólový účet ještě bohatší. Hráči Kosořic otočili vývoj zápasu, hosté však v závěru srovnali. Dvakrát se trefil Darmoš a jednou Malík.

Trenér Drahota a jeho svěřenci se doma museli sklonit před hráči Luštěnic, kteří zvítězili 0:2 brankami v závěru utkání. Přesto se fotbalisté Kosořic udrželi na stupních vítězů. Třetí příčku budou hájit v neděli proti bezenské rezervě. Oba aktéry dělí šest bodů. Soupeř zatím prochází soutěží se střídavými úspěchy. Minulý víkend si hráči Bezna užívali volna. V sezóně 2014/2015 se dařilo domácím mužstvům. V Bezně jsme prohráli 2:0, na jaře jsme však porážku odčinili výsledkem 5:2. Kosořičtí sice prohrávali o dvě branky, ale pak zaveleli k obratu. Dvě branky vstřelil Jiří Boháček a po jedné Bešík, Libor Boháček a Lener.

V sobotu od 9 hodin nastoupí starší přípravka na domácím hřišti jako pořadatel dalšího turnaje. Naši žáci s náskokem drží druhou pozici hned za Zdětínem. Přijďte je podpořit v domácím prostředí.