Grus s Malíkem vévodí střelcům v okresním přeboru

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Sokol Kosořice, Vydáno dne: 28. 10. 2015

S blížícím se listopadem se výkop zápasů posunul již na 14. hodinu. Po volnu "B" týmu z minulého týdne vyběhnou na hřiště opět obě naše mužstva.

"A" mužstvo cestovalo do Kněžmosta s cílem navázat na bodovou šňůru z předchozích duelů. Dramatická přestřelka, kdy se každou chvíli radovalo jiné mužstvo nakonec vítěze neměla. Kosořičtí po remíze 4:4 získali další bod do tabulky. Trefami se o to postarali dvakrát Grus a jeden zásah přidali Niklfeld s Párou. V neděli do kosořického areálu přicestují fotbalisté Čisté, kteří na osmé pozici ztrácí pouhé čtyři body na náš tým. V uplynulých kolech uhrál soupeř slušné výsledky. S Benátkami prohrál těsně 0:1 a v Mnichově Hradišti remizoval 1:1. Čistá si loni vybojovala postup ze III. třídy s náskokem 7 bodů.

Hráči rezervy měli v minulém kole při lichém počtu účastníků IV. třídy volno. Nyní se "béčko" chystá na závěrečný zápas podzimní části sezóny proti "B" týmu Chotětova. Duel čtvrtého se sedmým dělí v tabulce devět bodů. Minulý víkend soupeř doma remizoval s Beznem "B" 2:2. V minulé sezóně v obou případech slavili Kosořičtí. Nejprve na půdě soupeře po výsledku 1:2, kdy obě branky vstřelil Libor Boháček. Jarní odveta skončila ještě výraznějším rozdílem. Kosořickou výhru započal v prvním poločase hattrickem Grus, další branky přidali Jiří Boháček a Krátký.