Zápas v Židněvsi začíná již v 15 hodin

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Sokol Kosořice, Vydáno dne: 15. 04. 2016

Bez vítězství v domácím prostředí se kosořická mužstva pokusí o nápravu na hřištích soupeřů.

"A" tým v souboji s rejšickým "B" mužstvem rychle vedl, jenže hosté přízemní střelou Nagyho ze druhého poločasu vyrovnali. V sobotu netradičně od 15 hodin nastoupí svěřenci trenéra Hájka v Židněvsi, kde je hostí poslední celek tabulky. Soupeř v prvních dvou kolech inkasoval devět branek, minulý víkend však uhrál remízu v Bezně 2:2. Podzimní duel skončil ziskem tří bodů pro Kosořické po hattricku Malíka a jedné brance Kučery.

Bez bodu skončil duel pro kosořickou rezervu v souboji s Kropáčovou Vruticí "B". Střelecky se prosadil Darmoš a Pavlíček. Hosté však rozhodující branku vstřelili v závěru zápasu, na což už domácí nestihli zareagovat. Nyní fotbalisté "B" celku cestují na Branžež. S tímto soupeřem Kosořičtí na podzim doma zvítězili 4:1. Dvě branky vsítil Jiří Boháček a po jedné přidali Darmoš s Bartoníčkem. Soupeř v prvním jarním kole prohrál v Bezně 5:2.