V tomto kole doma pouze "A" tým

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Sokol Kosořice, Vydáno dne: 10. 06. 2016

Ani jedno z dospělých mužstev neuspělo v minulém kole, tradičně se dařilo dětem. Zatím co mini žáci se již mohou těšit na prázdniny, dospělé čeká ještě čekají dvě kola.

"A" mužstvo se minulou sobotu marně pokusilo o zisk nějakého bodu. Přes hodinu se v Čisté hrálo bez branek, poté však domácí dvěma góly rozhodli o svém vítězství. Poslední zápas této sezóny na domácím hřišti obstará zápas s "A" týmem Chotětova. Také soupeř neměl v minulém kole úspěšný víkend, kdy doma podlehl Beznu 0:1. Podzimní vzájemný zápas měli lépe rozehraný hráči Kosořic, po vyloučení chotětovského hráče vedli v poločase 0:2, nakonec museli zkousnout porážku 4:3. Mezi kosořické střelce se zapsali Malík, Kučera a Pára.

Rezerva hrála v Chotětově, kde se na první branku tak dlouho nečekalo. V konečném účtování Kosořičtí prohráli 4:1, o jedinou branku se postaral Bartoníček. Nyní hráči "B" týmu cestují opět na půdu soupeře. Katusice v minulém kole těsně prohrály s vedoucími Luštěnicemi. Na podzim se radovali Kosořičtí, když na domácím hřišti vyhráli 2:0 brankami Wágnera a Krátkého.