Přehled přípravných zápasů

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Sokol Kosořice, Vydáno dne: 31. 07. 2017

Bližší informace k přípravě na novou sezónu naleznete v tomto článku.
Aktualizace: 21. srpna 2017

:: Letní příprava  ::

5.8. So 18.00 Kosořice - Jíkev 1:5 okresní př.
12.8. So 17.00 Semice "B" - Kosořice 4:3 okresní př.
13.8. Ne 17.00 Kosořice "B" - Pěčice "B" 1:1 III. tř.
19.8. So 17.00 Kosořice - Sporting MB "A" 5:2 III. třída
20.8. Ne 10.30 Kosořice "B" - Všechlapy "B" 5:2 IV. třída

Kosořice "A" - Jíkev 1:5
Branky: Darmoš