Domácí neporazitelnost Kněžmosta trvá

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Zápasy, Vydáno dne: 16. 10. 2017

Po debaklu s Chotětovem cestovali hráči Kosořic k dalšímu těžkému utkání. V Kněžmostě se jim příliš nedaří, naposledy tu bodovali na podzim 2015 po výsledku 4:4.

TJ Sokol Kněžmost - TJ Sokol Kosořice "A" 3:0 (1:0)

Dnešní zápas nabízel Kosořickým vylepšit si nelichotivou bilanci z uplynulého utkání. Jako první v zápase zahrozili ale domácí, jenže Moc po rohovém kopu zakončoval pouze nad bránu. Hráči Kněžmosta i v dalších minutách pokračovali v aktivní hře a soupeři příliš míč nepůjčovali. Nejprve se ke střele z úhlu protáhl Zajíček, ale Vítek bez problémů míč vyrazil. I hlavička Kastnera skončila vedle brány. Také hosté se pomalu začali dostávat více do hry. Oba týmy si v dalším průběhu prvního poločasu vypracovali několik šancí. Kosořický Grus zakončoval z hranice vápna, ale jeho střela mířila vedle. Grus byl v akci i o chvíli později, kdy zatáhl míč po lajně, ale střílel nepřesně. Ve 34. minutě ale šli do vedení domácí. Beranův centr přes celé hřiště si našel Kastner a pohotově otevřel skóre. Do poločasu se k zajímavým střelám dostali ještě Sabol a Martin Adámek, ale ani jeden z nich branku netrefil.

Jestliže hosté o poločase spřádali plány s výsledkem v druhém poločase něco udělat, rychle zapomenout jim dal Moc, který vystihl kosořickou rozehrávku a přehozením gólmana poslal domácí do dvoubrankového vedení. O deset minut později bylo s Kosořickými ještě hůře. Šrytr vybojoval balon, postupoval sám na hostujícího brankáře a zvýšit na 3:0 už pro něj nebyl problém. Kosořičtí nedokázali udržet vpředu míč a k vidění byly pouze pološance. Domácí po vyloučení Martina Moce dohrávali o deseti. Hosté se snažili, jenže útočili do seskupené a hlavně pozorné obrany. A když hosté nic nevytěžili ani z několika Sabolových standartek, odjížděli z Kněžmosta s prázdnou.

Sokol Kněžmost - TJ Sokol Kosořice "A" 3:0
Sokol Chotětov "A" - SK Bezno-Sovínky "A" 4:0
ZD Kostelní Hlavno - SK Bakov n/Jizerou "A" 0:3
SK Jizeran Doubrava "A" - FK Zdětín "A" 3:2
FK Dlouhá Lhota - Sokol Řepov 3:1
Slavoj Kr. Vrutice "A" - SK Bělá p/Bezdězem "A" 2:0
SK Rejšice "B" - SK Kosmonosy "B" 5:2