Po dvou zápasech Kosořice opět bodovaly

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Zápasy, Vydáno dne: 23. 10. 2017

Hráči Kosořic chtěli odčinit nezdary z posledních 2 zápasů a doma konečně naplno bodovat. Soupeř z Kostelního Hlavna taktéž v posledních dvou duelech neskóroval, navíc momentálně drží primát nejhůře střílejícího mužstva.

TJ Sokol Kosořice "A" - TJ ZD Kostelní Hlavno 5:0 (3:0)

Po úvodní oťukávané se k první šanci dostali hosté. Tudoši po rohovém kopu zakončoval hlavou mimo. Po čtvrt hodině hry zahrával zleva rohový kop Malík, centrem našel Machače, který vymetl pavučinu Musilovy brány a domácí vedli 1:0. O chvíli později převzal Krausův dlouhý nákop Grus, který nahrával před bránu a Sabol doklepl míč do sítě. Gólové šance si vypracovali i hosté. Ale Martin Bůžek střílel vysoko nad a šanci Jindřicha Bůžka výborně zlikvidoval Kraus. Po centru Sabola a teči jednoho z hráčů Hlavna dopravil levačkou míč do sítě Batala. Hráči Kostelního Hlavna se snažili o kontaktní gól. Ale mezi tři tyče se po exkluzivní šanci netrefil Rambousek. A když gólem neskončily ani příležitosti Martina Bůžka a Žďárského, šlo se do kabin za stavu 3:0.

O stejně povedený vstup jako do prvního poločasu se po změně stran postaral Batala, který si našel ve vápně Sabolův rohový kop z pravé strany a svým hlavičkovým pokusem překonal Musila. Batala byl v šanci i o chvíli později, tentokrát však hlavou mířil nad. Defenziva Kosořic v čele s výtečným Krausem pracovala spolehlivě a Hlavenští si žádnou dobrou příležitost vytvořit nedokázali. Domácí nemusela trápit ani zahozená penalta z kopaček Krause po hodině hry. Tečku za nepříznivým výsledkem udělal Pokorný, když využil přihrávku Darmoše z levé strany. Povedenou střelou se prezentoval v závěrečných minutách ještě Darmoš, ale na stavu 5:0 se již nic nezměnilo.

TJ Sokol Kosořice "A" - ZD Kostelní Hlavno 5:0
FK Zdětín "A" - FK Dlouhá Lhota 1:2
SK Bakov n/Jizerou "A" - SK Jizeran Doubrava "A" 4:2
SK Bezno-Sovínky "A" - Sokol Kněžmost 0:4
Sokol Řepov - Slavoj Kr. Vrutice "A" 3:1
SK Kosmonosy "B" - Sokol Chotětov "A" 0:1
SK Bělá p/Bezdězem "A" - SK Rejšice "B" 2:2