Také "B" tým doma zabral

Autor: ada.cz <webmaster(zavinac)sokol-kosorice.cz>, Téma: Zápasy, Vydáno dne: 24. 10. 2017

Kosořičtí z pozice posledního týmu tabulky přivítali na svém hřišti hráče Doubravy.

TJ Sokol Kosořice "B" - SK Jizeran Doubrava "B" 3:1 (2:1)

Utkání se začalo hrát na podmáčené hrací ploše, která místy připomínala, spíše skluzavku. A hned v úvodu využili domácí hráči chybu soupeře, kde se u postranní čáry dokonale uvolnil Darmoš, z levé strany přihrávkou po zemi našel osamoceného Páru a pro něho již nebyl problém otevřít skóre do odkryté branky. Než si hostující hráči dokázali zvyknout na těžký terén, prohrávali už o dvě branky. To totiž v 9. minutě si vyvedl míč Adámek, naservíroval ho do běhu na Páru a ten zcela v totožné situaci, jako u prvního gólu, našel Darmoše. Jen si tyto dva jmenovaní role vyměnili. Od této chvíle se hra přelívala od vápna k vápnu, kde obrany odkopávaly míče do bezpečí, a když už si útočníci vystřelili, tak hráče obou mužstev podrželi svými kvalitními zákroky brankáři. Až ve 35. minutě se o slovo přihlásil hostující Košek, kdy si navedl míč dovnitř vápna a střelou k tyči snížil na 2:1.

Druhý poločas byl zcela vyrovnaný. Hrálo se opatrně a většinou ve středu hřiště. Sem tam byl nějaký protiútok, ale chyběly finální fáze nebo úspěšná koncovka. Ta se nakonec podařila Drahotovi. Z půlky hřiště vyslal dlouhý střílený pas směrem k soupeřově bráně, ale vyběhnuvší gólman neodhadl odskok, a tak skončil míč za jeho zády v brance. V závěru se hosté snažili zkorigovat a při šanci Koška nebyli daleko, jenže míč o centimetry minul tyč kosořické branky. Ve zbytku utkání se již nic zásadního nedělo, a tak skončil zápas výhrou domácí rezervy Kosořic 3:1 a mohli slavit první výhru v této sezóně.

TJ Sokol Kosořice "B" - SK Jizeran Doubrava "B" 3:1
Sokol Jabkenice - SK Skalsko 1:0
FK Obruby - Sokol Katusice 3:1
FK Zdětín "B" - Slavoj Kr. Vrutice "B" 3:1
Sporting MB "B" - Sokol Chotětov "B" 2:6
Sokol Nová Ves - SK Bezno-Sovínky "B" 6:1