Datum: 04. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

TJ Sokol Kosořice "A" - SK Bělá p/Bezdězem "A" 0:0

Všechny týmy v okresní soutěži po týdenní pauze opět vyběhly na hřiště. Kosořičtí ještě neztratili na jaře ani bod. Hráči Bělé zatím jednou remizovali. Byla tedy otázka, komu pauza prospěla a komu naopak uškodila.

Začátek duelu týmů z opačných pólů tabulky začal pro Kosořické slibně. V úvodních minutách půjčili soupeři míč jen velmi zřídka. První šanci domácím však přichystali hráči Bělé pod Bezdězem. Po malé domů brankáři Vernerovi odskočil míč, jenže nepřesný odkop v brance neskončil. Domácí byli nadále aktivnějším týmem, ovšem jen po velké vápno. První střelecký pokus si Kosořičtí připsali ve dvanácté minutě. Krausův přímý kop skončil těsně vedle. Až v 19. minutě se kosořické obraně připomněli také hosté. Hráči Bělé rychle rozehráli autové vhazování, Fischer se u postranní čáry uvolnil, ale následně ztroskotal na finální přihrávce. Na druhé straně prolétl míč z rohového kopu až na značku pokutového kopu, jenže Pára mířil jen doprostřed branky. Aktivita domácích začala pomalu uvadat. Diváci sledovali nepříliš záživné minuty bez náznaku šance.

Obraz hry se od té ze závěrečných minut prvního poločasu příliš nezměnil ani ve druhém dějství. Světlou vyjímkou byla akce Bělských po pravé straně, zakončení mladého Smékala už tak zajímavé nebylo. Nadále se hrálo jen mezi oběma vápny. Až s blížícím se koncem utkání se domácím dařilo častěji překvapit bělskou defenzívu. Nejprve nepřesně pálil Kraus. V 81. minutě Malík místo centru rozehrál do strany na Kučeru a po jeho střele vznikla před brankou skrumáž. Ležícího Vernera však Kosořičtí nepřekonali. Dvě minuty před vypršením řádné hrací doby si míč po Krausově centru pokryl Macháč a tečovaná rána orazítkovala tyč.

Fotky ze zápasu

Článek soupeře

• Branky: ---
  • Rozhodčí: Tvaroh - Dragoun, Navrátil