Datum: 24. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

TJ Sokol Kosořice "A" - SK Bělá p/Bezdězem "A" 3:0 (2:0)

Kosořičtí chtěli odčinit výsledek z posledního utkání a konečně v novém ročníku vyhrát. Svou premiéru si v kosořickém dresu odbyl Marco Bonomo.

Začátek zápasu se obešel bez výraznějších šancí, domácí Pokorný sice zásoboval bělské vápno četnými centry, které však svého adresáta nenašly. Brankář Bělé nemusel zasahovat ani proti větším šancím Bonoma a Malíka, ti totiž netrefili branku. Do velké šance se po kombinační akci dostal také na druhé straně Smékal, ale pálil pouze do obránce. Ve 34. minutě našel kosořický Malík přesnou přihrávkou Bonoma, ten si zatáhl míč po lajně, obešel hostující obránce a přesným lobem překonal brankáře – 1:0. V závěru poločasu měli domácí opět důvod k radosti. Po Štecherově kolmici se po samostatné akci prosadil Malík a domácí šli do kabin za příznivého stavu 2:0.

Ve druhém poločase se do první šance dostal hostující Rokos, jenže jeho střela skončila vedle Dufkovy brány. V 50. minutě vybojoval kosořický Batala míč na půlce a řítil se sám na brankáře Bělé, jeho zakončení skončilo jen těsně vedle brány. Třetí branku přidal znovu Malík, který po samostatné akci poslal míč do sítě. Fotbalisté Bělé se snažili zkorigovat výsledek a útočili hlavně dlouhými nákopy na střídajícího Umáčeného, s nímž měli hráči Kosořic hodně práce. Do větší šance se ještě dostal Rokos, jeho střelu ale Dufek zneškodnil. A tak se domácí mohli radovat z první letošní výhry.