Sokol Kosořice "B" - SK Bezno-Sovínky "B" 2:0 (1:0)

Po úspěšném vstupu do soutěže v minulém kole chtěli hráči Kosořic na domácím pažitu znovu naplno bodovat, tentokrát proti rezervě Bezna.

Od samého začátku utkání byla převaha na straně Kosořic. Již v páté minutě se do první šance tlačil Darmoš, mířil však vedle. O deset minut později neuspěl ani domácí Krucina, kterého vychytal brankář. I po neproměněných šancí se Kosořičtí nadále tlačili před soupeřovu branku, jenže změnit skóre se zatím nepodařilo. Po kombinaci domácího Hájka s Pavlíčkem pálil druhý jmenovaný nad branku. Po půlhodině hry se zrodila největší šance prvního poločasu. Boháček vysunul Darmoše, který mířil přes půl hřiště sám na branku, jenže nedokázal překonat nejlepšího hráče hostí, brankáře Podzimka. Ve 38. minutě se domácí konečně dočkali, i když na první pohled jednoduchou akci se podařilo úspěšně zakončit až na několikátý pokus. Hájek přihrál Darmošovi a následný centr před branku nasměroval Adámek trestuhodně pouze do břevna. Míč se odrazil od brankové čáry znovu do břevna a opět na brankovou čáru. Hostující obránce ve snaze odkopnout míč nastřelil pouze Darmoše a odražený míč konečně skončil za brankovou čárou - 1:0.

Ve druhém poločasu přestala domácím fungovat kombinace ve středu hřiště, útočníci nedokázali podržet míč a hráči Bezna se začali více osmělovat směrem dopředu. Domácí obrana fungovala skvěle a rychlé brejky s náznaky šancí dokázala vždy bezpečně zastavit. Příležitosti se však rodily i na druhé straně, jenže Darmoš s Krucinou se předháněli v jejich zahazování. V 75. minutě se do míče opřel kosořický Bešík, jeho střela však skončila vysoko nad. Fotbalisté Bezna vrhli vše do útoku, čehož domácí využili v 85. minutě. Střídající Vavrik našel rozběhnutého Darmoše, který pod padajícím gólmanem poslal míč podruhé do branky. Dvě šance hostí v samém závěru utkání se neujaly a Kosořičtí slavili výhru i ve druhém duelu sezóny.

• Branky: 38. a 85. Darmoš
  • Rozhodčí: Kožej