TJ Sokol Kosořice "B" - SK Bezno-Sovínky "B" 1:0 (0:0)

V prvním kole přivítali hráči Kosořic rezervu Bezna. V sestavě domácích se objevilo několik nových tváří. V brance Dominik Vítek, navrátilci Wágner s Křivánkem a další dva zcela noví hráči Hodboď s Dragnevem.

Hosté se představili se zkušeným kádrem a na hře to bylo znát. Od začátku utkání se domácí tlačili před brankáře Bezna, ale zcela bez výsledku. Do několika více než slibných příležitostí se dostal nejprve Darmoš, jen jeho rány šly mimo tři tyče nebo je polapil brankář. V dalších šancích se objevil Jiří Boháček, ale ani on nedokázal rozvlnit síť. Poté se dostali ke slovu i hosté matadory Kolaříkem s Macháčkem, ani oni se však nedokázali prosadit. Ve 40. minutě poslal hostující Kameník centrovaný míč do vápna, který skončil v brance, jenže pro postavení útočících hráčů mimo hru branka neplatila. Poslední příležitost měl z trestného kopu Jiří Boháček, ovšem jeho tvrdou ránu brankář polapil.

Ve druhém poločase Kosořičtí chtěli zápas brzy rozhodnout a dokráčet v pohodě pro první výhru. Do šancí se opět dostali Darmoš s Boháčkem, ke kterým se přidal Lochman, ovšem bez úspěchu. K několika střelám se dostal i Kraus, jeho pokusy končily buď mimo nebo v rukavicích hostujícího brankáře. Poté se dostal do hry i novic v našem dresu patnáctiletý Drago Dragnev, který krátce po pěti minutách ukázal jak rozvlnit síť. Po nahrávce od Bartoníčka obstřelil výborného Kameše v bezenské brance a s přihlížejícím rodinným fanklubem oslavil svou premiérovou trefu v dospělé kategorii. Hosté se ještě pokusili o srovnání, ale precizně fungující obrana již nepřipustila srovnání stavu a zápas skončil výhrou 1:0.

• Branky: 80. Dragnev
  • Rozhodčí: Černý (delegát Paulus)