Sokol Kosořice "B" - SK Bezno-Sovínky "B"  4:1 (3:0)

Po nečekaném odhlášení soutěže rezervou Kostelního Hlavna a úpravě tabulky, zůstali fotbalisté Kosořic sice na třetím místě, ale nyní na vedoucí pozici ztrácí pouhé dva body.V dalším kole Kosořičtí doma hostili  Bezno "B", které v podzimní části porazili 6:1 a v dnešním zápasu nastupovali v roli favorita.

Hned od úvodního hvizdu se domácí kombinační hrou dostávali před soupeřovu branku, leč bez výraznějšího zakončení. Hosté pouze bránili a vyčkávali na brejkové situace. Do první vážnější příležitosti se Kosořičtí dostali ve 20. minutě a hned se měnilo skóre. Po přihrávce Boháčka odcentroval Krucina, Darmoš svedl souboj s obráncem, po kterém míč propadl k volnému Macháčovi a ten střelou k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci. Bezenským se nedařila kombinace a pokud se dostali před domácí branku, tak obrana v čele s Drahotou posbírala všechny míče. Ve 30. minutě se hostující síť rozvlnila podruhé. Pavlíčkův rohový kop našel ve vápně Boháčka a ten se v těchto situacích málokdy mýlí - 2:0. O pět minut později šli domácí již do tříbrankového vedení, když Krátký z levé strany našel rozběhnutého Pavlíčka a ten opět nedal brankáři sebemenší šanci.

Po změně stran se zlepšila kombinace bezenského mužstva a díky tomu se častěji dostávali před soupeřovu branku. Většina střela však končila mimo branku nebo zákrokem Beňa. Také Kosořičtí se tlačili do dalšího zakončení a soupeřově obraně zle zatápěli. Několik šancí zůstalo nevyužito. Boháček sám před brankářem vystřelil vedle a Krucina s Darmošem pouze nastřelili brankáře. Po několika kosořických šancí přišel trest. V 80. minutě hostující záložník odcentroval, Beňovi s Kalinou uvázla komunikace na mrtvém bodě a po špatném odkopu nebyl pro bezenského Novotného problém zkorigovat. Hosté vycítili naději na možnou změnu skóre, ale to domácí rezolutně odmítli a naopak ještě jednou skórovali. V první minutě nastavení pečetil kosořické vítězství Darmoš, který zakončil únik na výbornou.

• Branky: Macháč, Boháček, Pavlíček, Darmoš
  • Rozhodčí: Žižka