Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

SK Bezno-Sovínky "A" - TJ Sokol Kosořice "A" 1:1 (0:0)

Týmy Bezna a Kosořic se urputně snaží opustit spodní příčky tabulky. V posledních kolech mají lepší bilanci Kosořičtí. Místo distancovaného Fingerhuta nastoupil za hosty Malík, jeho pobyt na hřišti však neměl dlouhého trvání.

Do utkání vstoupili o něco lépe fotbalisté Bezna, kteří měli více ze hry. Domácí však z rychlých brejků příliš nevytěžili, většina akcí končila ještě před pokutovým územím soupeře za častého přispění kosořického Bataly. Poté se hostujícímu celku podařilo hru vyrovnat a ve 20. minutě centroval Tříska, bezenská obrana však hrozící nebezpečí odvrátila. Domácí byli v zakončení produktivnější, ale brankář Kraus nulu na svém kontě udržel i do dalších minut. Poté již předčasně musel odstoupit kosořický Malík, kterému v nemocnici rovnali vykloubený prst.

Bezbrankový stav trval dlouho i ve druhém poločase. Vyrovnaná partie se hrála až do 70. minuty. To kosořický Tříska fauloval pronikajícího hráče a rozhodčí ukázal na značku pokutového kopu. Exekuce se úspěšně zhostil bezenský Václav Novák a poslal domácí do vedení. Hosté se snažili nepříznivé skóre zvrátit, ale do šancí se spíše dostávali domácí. V 75.minutě si naběhl na centrovaný míč po rohovém kopu Kolařík a střelou vyzkoušel pozornost hostujícího Krause. Hosté stihli ještě před koncem zápasu vyrovnat. V 85. minutě poslal Kučera míč přímo na hlavu Machače, který se nemýlil.

Fotky ze zápasu

• Branky: 70. Václav Novák (pen.) - 85. Macháč
  • Rozhodčí: Janda - Švarc, Chládek
  • Diváků: ---