Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

TJ Sokol Kosořice "A" - Sokol Březno 4:0 (1:0)

V duelu Kosořic s Březnem se prakticky už o nic nehrálo. Domácí nechali odpočívat některé hráče základní sestavy. Hosté měli o poznání snazší rozhodování o sestavě, na lavičce byl k dispozici pouze jediný hráč.

Od začátku se hrálo v poklidném tempu, takže jako první si na míč sáhl březenský Jeleček až po čtvrt hodině hry. Malíkovu ránu však brankář bezpečně lapil. Domácí měli více ze hry, jenže příležitostí bylo po skrovnu. Ve 20. minutě však hostující obranu překvapil Niklfeldem rychle rozehraný míč po faulu na polovině hřiště. Malík však sólo nezužitkoval a nastřelil pouze gólmana. Hráči Března, až na pár vyjímek, míče spíše odkopávali, co nejdále od branky. Ve 27. minutě se domácí Fingerhut prokličkoval mezi třemi hráči soupeře, odcentroval a Malík na zadní tyči uklidil míč hlavou do sítě. Hrálo se převážně na jednu branku. Už o chvíli později Tříska vysunul Malíka a jeho přihrávku do vápna zastavil před Fingerhutem obránce špičkou kopačky. První poločas ukončila nepřesná střela kosořického Malíka ze střední vzdálenosti.

Hráči Kosořic se druhé branky dočkali až po změně stran. V 50. minutě zahrával Kraus přímý kop a na zadní tyči hlavičkoval v obtížné pozici Macháč, přesto dokázal propasírovat míč za Jelečkovy záda. Kosořický brankář doposud nemusel řešit složitější situaci. Nejinak tomu bylo i v 66. minutě, ale tentokrát si šikovně nabíhal Bláha, na míč však nedosáhl. Vzápětí hledal březenský Měkota ve vápně spoluhráče, jenže Dezsö zamířil pouze do boční sítě. V těchto minutách se hrálo v pouťovém tempu a vypadalo to, že utkání skončí dvoubrankovým vítězstvím domácích. V 85. minutě však Kraus parádní kolmicí přes půl hřiště vyslal do úniku Fingerhuta, který v rychlosti obehrál brankáře a zvýšil do prázdné branky na 3:0. V poslední minutě domácí ještě zahrávali rohový kop. Míč z kopačky Krause lehce usměrnil Kučera a stanovil konečný výsledek.