Datum: 24. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

TJF Čechie Čejetice - TJ Sokol Kosořice "A" 1:0 (1:0)

Čejetice na jaře nejsou pro Kosořické zemí zaslíbenou a zvláště úvodní desetiminutovka. Jaro 2015 pátá minuta, jaro 2016 osmá minuta. To je výčet čejetických gólů v kosořické síti.

12. května 2017, druhá minuta. Centr z pravé strany, do míče se hlavou opřel čejetický Korec a brankář Kraus hbitým zákrokem vyrazil míč před sebe. A to přímo do nohou Kočárka, od kterého se míč dostal za brankovou čáru - 1:0. Pak už hráli hlavně hosté, zejména agilní Malík platil na soupeřovu obranu. Po jeho přihrávce do vápna byl v souboji ale úspěšnější gólman před dotírajícím Macháčem. O chvíli později tvrdě pálil, jenže nepřesně. Kosořičtí pokračovali v ofenzívě, jenže pouze k vápnu, případně nepřesným centrem. Až ve 24. minutě hosté výrazněji ohrozili Berana v brance. Přímý kop Malíka orazítkoval spojnici tyče a břevna. Do ojedinělé šance se hráči Čejetic dostali po chybě soupeře na polovině hřiště. Kůtek našel před brankou nabíhajícího Horáčka, který ale z dobré pozice zamířil nad branku. Ve 37. minutě se nad čejetickým stadionem přehnala bouře s krupobitím a tak se přibližně půl hodiny nehrálo. Po nečekané přestávce se pokračovalo za aktivity hostí. U postranní čáry zakombinovali Kumbera s Macháčem a prvně jmenovaný hledal před brankou Valdmana, jehož střelu na poslední chvíli zblokoval obránce. Hned vzápětí dobře pálil i Maška z hranice velkého vápna.

Po ukončení prvního poločasu se pouze vyměnily strany a hrálo se dál. Ve druhém dějství se Kosořičtí už tolik před Berana nedostávali. Museli tak využít zaváhání soupeře. V 64. minutě po střetu čejetického Berana se Smazalem se Jakubův ocitl před odkrytou brankou, avšak mířil mimo tři tyče. Kosořickým se nedařilo překonat obranný val soupeře. Domácím se naopak několikrát povedlo podniknout rychlý brejk. Většinu hosté eliminovali. Kosořickým nepomohli ani nákopy, které spolehlivě sbírala stoperská dvojice. Až v 84. minutě se hostujícímu celku podařil rychlý brejk z kopaček Pokorného. Přihrávka Grusovi a následná střela gólem taktéž neskončila. Naopak domácí mohli po úniku Horáčka přes půl hřiště pečetit výsledek. Celou akci musel vyřešit až svým zákrokem gólman Kraus. Hosté nic nevymysleli ani ve zbývajících minutách a Čejeticím podlehli 1:0.

• Branky: 2. Kočárek
  • Rozhodčí: Pažout - Chlastáková, Skřivánková