Datum: 04. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

TJ Sokol Kosořice "A" - Čechie Čejetice 2:2 (2:2)

V úterním odpoledni obstarali fotbalisté Kosořic a Čejetic dohrávku odloženého pátého kola. Favorit tohoto duelu byl jasný, třetí hosté z Mladé Boleslavi zavítali na půdu předposledních Kosořic.

Zápas dostal hned v úvodu jiný směr díky brance hostujícího týmu. Po autovém vhazování v šesté minutě se míč odrazil na hranici vápna, kde se pohotově uvolnil Kůtek a pěknou střelou pod břevno nedal Krausovi šanci. Ovšem radost Čejetických vydržela pouhé čtyři minuty. Třískovu akci hosté zažehnali jen za cenu rohového kopu. Ten rozehrál Kučera na nabíhajícího Batalu, který usměrnil míč hlavou přesně k tyči. V dalších minutách se hrál celkem pohledný fotbal, avšak pouze po vápna. Obě mužstva nedokázala před brankou soupeře vymyslet finální přihrávku. Zajímavější okamžiky byly k vidění po půl hodině hry. Nejprve Adámek vnikl do vápna a nadýchaným centrem hledal spoluhráče. Neposedný míč však Hubáček neudržel a raději vyrazil míč nad branku. Následovaly tři rohové kopy Kučery a ten poslední opět doplachtil na hlavu Bataly, který střelou jako přes kopírák poslal Kosořické do vedení. Jenže ani vedení domácích netrvalo příliš dlouho. Ve 34. minutě nařídil hlavní arbitr pokutový kop po nastřelené ruce obránce. Míč si postavil čejetický Plintovič a s přehledem vyrovnal. Ve zbylých minutách měli hosté více ze hry, domácí po inkasované brance působili zakřiknutě. Dalších šancí se ale hrstka diváků nedočkala.

Žádný větších vzruch se nekonal ani po změně stran. Opticky byli na míči častěji Kosořičtí, ale zakončení postrádala více přesnosti. Až v 64. minutě od agilního Adámka začala akce, na jejímž konci Macháč ve skluzu nastřelil vyběhnuvšího gólmana Hubáčka. O chvíli později neuspěl ve vyložené šanci ani domácí Konečný, sám před brankou také ztroskotal na čejetickém brankáři. S přibývajícím časem bylo jasné, že kdo vstřelí branku, tak získá tři body. To se však v rychlém brejku nepodařilo ani Čejetickým. Malák přihrávkou pod sebe našel volného Tláška, jeho ránu však brankář zkrotil. Poté se bojovalo o každý metr a hra se dost kouskovala. Diváci další branku už neviděli a utkání skončilo asi spravedlivou remízou.

Fotky ze zápasu

• Branky: 10. a 28. Batala - 6. Kůtek, 34. Plintovič (pen.)
  • Rozhodčí: Vrabec - Khol, Musil
  • Diváků: 49
  • ŽK: 2:1
  • Kosořice "A": Kraus - Batala (69. Řehák), Štecher, Pára, Sedláček - Tříska, Adámek, Niklfeld, Kučera - Macháč, Konečný