Datum: 19. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

TJ Sokol Chotětov "A" - TJ Sokol Kosořice "A" 2:1 (1:0)

Jarní část sezóny odstartovali hráči Kosořic na půdě Chotětova. Zatím co tým domácích nezaznamenal větších změn, hosté nastoupili hned se čtyřmi novými tvářemi.

Ve čtvrté minutě sice hostující obránce vystrašil svého gólmana nepovedeným odkopem, ale jinak úvodní čtvrthodina nenabídla mnoho zajímavého. V osmnácté minutě Kosořičtí marně reklamovali postavení mimo hru po přihrávce Vrány. Unikající Rusiňák přihrál před odkrytou branku Kernovi, který bez problémů proměnil. Vstřelená branka dala zapomenout na úvodní minuty zápasu. Hosté většinou míčů hledali v útoku hrajícího Macháče, jenže střel na branku bylo jako šafránu. Navíc vzápětí musel odstoupit hostující Pokorný po zranění kolena. Paradoxně byl nejblíže vyrovnání stoper Batala, ve 21. minutě z otočky řádné protáhl Ulmana a o chvíli později při další ráně už brankář tolik sil vynaložit nemusel. Na druhé straně se opět před Krausem ocitl Rusiňák, ale brankář byl tentokrát úspěšnější. V závěru prvního poločasu byli hosté častěji u míče, jenže chotětovského brankáře výrazněji neohrozili.

V úvodu druhého poločasu měli Kosořičtí štěstí, že Kraus lapil Vránův centr před osamoceným duem útočníků. V 54. minutě ale hosté z nenápadné akce vyrovnali. Jakubův na polovině hřiště přihrál nabíhajícímu Malíkovi. Ten obešel obránce a po následné střele slabší nohou se gólman natahoval marně. Vrátit vedení domácím mohl o sedm minut později Rusiňák, jehož ránu z přímého kopu zastavila tyč. Domácí začali stupňovat tlak. V 64. minutě po rohovém kopu nebezpečně pálil Beneš, po teči však skončil míč nad brankou. V ojedinělé šanci se ocitl také Malík na druhé straně, po Macháčově prodloužení míče se mu však nepodařilo překonat brankáře. Závěr už patřil chotětovskému celku, jenže skóre bylo nadále vyrovnané. Pár vteřin před koncem řádné hrací doby nařídil rozhodčí Kožej pokutový kop pro domácí, i když nedovolený zákrok viděl snad jen on sám. Po vlně emocí skončil zápas pro kosořického Páru, který viděl druhou žlutou kartu. Chotětovský Beneš následně střelou na druhou stranu než šel brankář rozhodl zápas.

Fotky ze zápasu

• Branky: 18. Kern, 89. Beneš (pen.) - 54. Malík
  • Rozhodčí: Kožej - Navrátil, Kuba
  • Diváků: 71