TJ Sokol Kosořice "B" - TJ Sokol Chotětov "B" 3:1 (1:1)

V dalším kole přivítali hráči "béčka" Kosořic rezervu Chotětova. V sestavě se objevil Grus rozehrávající se po zranění a Mojžíš. Kosořičtí navíc potřebovali odčinit debakl z Doubravy.

Hosté se představili s velmi mladým kádrem, ale na jejich výkonu to nebylo vůbec znát. Do první šance se prodral Darmoš, jen nemířil přesně. Poté se dostali ke slovu i hosté, jenže Dufek v brance nemusel zasahovat. V dalších minutách se pokoušeli střelami Grus, Bešík a Lochman, ale necílili přesně nebo jejich utěšené střely pochytal hostující brankář. Hosté se dostali ke slovu ve 29. minutě. Po centru z pravé strany poslal osamocený hostující útočník míč přesně k tyči 0:1. V dalších minutách se Kosořičtí tlačili k soupeřově brance, leč bez kýženého efektu. V nastaneném čase prního poločasu se dostal míč od Mojžíše přes Lochmana k Darmošovi, který srovnal stav na 1:1.

Krátce po začátku druhé poloviny utkání tleskali přítomní pěkné akci Kosořic. Lochman z jedné přihrál do strany na Pavlíčka a centr před branku Darmoš přetavil ve vedoucí branku. Hosté své zbraně nesložili, ale jejich hra začala být plná nepřesností. Po několika nedotažených pokusech o navýšení brankového rozdílu se to povedlo Grusovi. Krásnou střelou ze 20 metrů poslal míč přesně k tyči a nedal hostujícímu brankáři sebemenší šanci 3:1. V dalších šancích se ještě objevili Dragnev a Hodboď, ovšem neúspěšně a utkání skončilo výhrou Kosořic v poměru 3:1.

• Branky: 45.(+1) a 47. Darmoš, 72. Grus - 29. Bohuněk
  • Rozhodčí: Halbich