Datum: 25. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

TJ Sokol Kosořice "A" - FK Slavoj Čistá 5:0 (4:0)

V minulém kole zabodovaly týmy ze spodních pater tabulky. Úspěšní byli i hráči Čisté. Naopak Kosořičtí padli po šesti výhrách v Čejeticích.

Souboj obou celků začal úspěšněji pro Kosořické. V páté minutě po autovém vhazování poslal Grus míč z otočky před branku, kde číhal Batala a hlavou otevřel skóre. O dvě minuty později přihrál domácí Pokorný nabíhajícímu Grusovi. Ten si míč pokryl a donutil soupeře zatáhnout za záchranou brzdu. Pokutového kopu se ujal Malík, jeho ránu ale gólman dokázal vytěsnit. I přesto domácí dál diktovali tempo hry. Malík přesným pasem vybídl k rozšíření gólového účtu Macháče, který však zacílil mimo. Ve 20. minutě zahrával Pokorný přímý kop na hranici velkého vápna a Batala hlavou zaskočil hostujícího brankáře - 2:0. Dvoubrankové vedení trvalo sedm minut. Poté Macháč poslal do úniku Gruse, který překonal vybíhajícího Puskajlera. Kosořický Grus měl prsty i u dalšího gólu svého týmu. Přihrávku před branku ještě hráči Čisté zblokovali, odražený míč však Malík napálil za bezmocného gólmana. V dalších minutách Kosořičtí trochu ubrali a do zakončení se dostali i fotbalisté Čisté. Ve středu hřiště si vyměnili míč Bláha s Holickým, prvně jmenovaný ještě uvolnil Horáčka, ale Kraus dokázal vytěsnit jeho ránu. Hned vzápětí se před hostujícím Bláhou otevřela doslova dálnice, jenže sám před brankářem mířil hodně nepřesně.

Start druhého poločasu odstartoval karetní mariáš. V 56. minutě byl za faul po odehrání míče vyloučen hostující Macko. V téže minutě byl střídán hostující Binder, ale za svůj komentář po odchodu ze hřiště taktéž viděl červenou kartu v rukou hlavního rozhodčího. Fotbalisté Kosořic pokračovali v útočení, jenže často se zapomínali v postavení mimo hru. Až v 68. minutě Malík rozběhl akci, na jejímž konci Macháč popáté překonal Puskajlera. Další minuty nabídly časté chyby domácích ve finální fázi. Hosté z několika mála střel alespoň zkorigovat nedokázali a tak duel skončil vítězstvím Kosořic 5:0.

• Branky: 5. a 20. Batala, 27. Grus, 32. Malík, 68. Macháč
  • Rozhodčí: Musil - Stejskal, Petrtýl