Datum: 07. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

TJ Sokol Kosořice "B" - FK Slavoj Čistá  0:3 (0:0)

K utkání se nedostavil delegovaný rozhodčí a po dohodě obou klubů zápas odpískal jeden z hostujících hráčů a nutno říci, že utkání zvládl velmi dobře.

Většinu času prvního poločasu se hrálo mezi oběma vápny, ale domácí měli na těžkém terénu více možností k ohrožení soupeřovy branky. Kosořické útočné výpady však končily špatnou finální přihrávkou nebo nepřesnou střelou. Hosté se osmělili po dvaceti minutách hry, Dufek byl ale pozorný. Největší šanci měli Kosořičtí ve 30. minutě. Tříska pasem přes šíři hřiště našel Darmoše, jenže ten pouze nastřelil brankáře Čisté. Poté vstřelili branku hosté, ale pro ofsajd centrujícího hráče nebyla uznána. Ve 40. minutě se radovali domácí, ovšem také předčasně. Dle názoru pomezního rozhodčího Darmoš centroval na Třísku, až když míč opustil hrací plochu.

Ve druhém dějství vázla Kosořickým mezihra a nedařil se přechod do útočné fáze. Z této situace začal těžit soupeř a čím dál častěji se dostával před Dufka. Snahu domácích zmařila skvěle hrající obrana Čisté. Za zmínku stojí dva trestné kopy Jiřího Boháčka, které však brankář kryl. V 70. minutě se již měnilo skóre, ovšem na druhé straně. Po ztrátě míče se dostal do úniku hostující hráč a otevřel skóre. O dvě minuty později přispěchal s rychlou odpovědí Tříska, po jehož přihrávce se prosadil Darmoš. Rozhodčí pro ofsajd opět branku neuznal. V 80. minutě brankář Dufek přihrál míč Drahotovi a ten zpracováním alá Kozáčik :-) přenechal míč hostujícímu hráči, pro kterého již nebyl problém skórovat. V 89. minutě hostující Maršík pečetil výsledek svým druhým gólem utkání.

V posledním kole zajíždíme do sousedních Luštěnic, kde je čas výkopu změněn z původního nedělního termínu na sobotní od 10.30 hodin.

• Branky: 2x Maršík, Novák
  • Rozhodčí: laik
  • Diváků: 30
  • ŽK: ---