Datum: 20. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

FK Slavoj Čistá - TJ Sokol Kosořice "A" 1:3 (1:1)

Vstřelit více než jednu branku v zápase se Kosořickým v této sezóně podařilo pouze třikrát z osmi pokusů. V minulém kole bohužel žádná z příležitostí brankou neskončila, a tak měli hráči Kosořic šanci na reparát v Čisté.

Těsně před výkopem se spustil silný déšť a hrací plocha dostala pořádně zabrat. Výhodu terénu využil již ve třetí minutě hostující Pokorný, který nadvakrát zkusil štěstí za hranicí vápna a jeho rána orazítkovala tyč. V šesté minutě kosořický Štecher odehrál míč vlastnímu brankáři, ten se pokusil rozehrát na spoluhráče, jenže míč zachytil domácí Fidrich a střelou k tyči otevřel skóre. I na rozbláceném terénu se hostujícímu celku dařila kombinace. Další možnost změnit stav měl kosořický Malík, jenže jeho ránu bravurně vyrazil Puskajler. Na druhé straně se připomněli také hráči Čisté a to hned v obrovské šanci. Horáček převzal přihrávku mezi stopery, ale Dufek včas zmenšil střelecký úhel a domácí se museli spokojit s rohovým kopem. Hosté měli opticky více ze hry a ve 24. minutě se mohli také radovat z branky. Malík z přímého kopu našel na zadní tyči Macháče, jehož technická střela doplachtila k tyči - 1:1. Kosořičtí pokračovali ve snaze strhnout vedení na svou stranu. Agilní Kučera dostal dobrou přihrávku od Štechera, ale jeho střela už také povedená nebyla. Levý záložník následně centroval před branku, ale podklouzl a míč rázem vystrašil domácího gólmana.

Fotbalisté Kosořic pokračovali v sympatickém výkonu i ve druhém poločasu. Nasazením a bojovností byli nadále častěji u míče, z čehož plynuly i střelecké příležitosti. Bonomo krásnou ranou z dvaceti metrů protáhl Puskajlera. Následně i Pokorný po přihrávce Bonoma. V 74. minutě už hosté strhli vedení na svou stranu. Bonomo s Malíkem byli u zrodu rychlé akce, na jejímž konci prvně jmenovaný přihrál do běhu druhému parťákovi z útoku a Kosořičtí vedli. O dvě minuty později hráči Čisté zahrávali standartní situaci. Míč se však rychle dostal po ose Batala, Kučera a Bonomo před pokutové území domácích. Střelu Bonoma ještě Puskajler vykryl, jenže dorážku Malíka do protipohybu už zlikvidovat nemohl - 1:3. Dvoubrankové vedení už hosty uklidnilo a do závěrečného hvizdu kontrolovali hru.

• Branky: 6. Fidrich - 74. a 76. Malík, 24. Macháč
  • Rozhodčí: J. Pažout - Sobalík, Chlastáková