Datum: 04. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

SK Jizeran Doubrava "B" - TJ Sokol Kosořice "B" 5:1 (3:1)

V nedělním odpoledni zajížděli fotbalisté Kosořic na hřiště rezervy Doubravy. V sestavě chyběli dovolenkující Adámek, Wágner a Jiří Boháček.

Domácí zkušení hráči se od začátku utkání dostávali před kosořickou branku a již v deváté minutě se dostali do vedení 1:0. Poté se i hosté osmělili a po přihrávce od Krause se ke střele dostal Darmoš, ale jeho ránu kryl domácí brankář. Domácí hráli pěkný kombinační fotbal a ve 24. minutě zvýšili na 2:0. I po zvýšení náskoku měli hráči Doubravy několik dalších šancí, které bravurně kryl Vítek. Ke střelbě se dostali i Kosořičtí, ovšem pokusy z trestných kopů Lochmana a Krause nemířily přesně. Ve 39. minutě předvedli domácí další pohlednou akci a zvýšili na 3:0. Poslední slovo v prvním poločase měli hosté. Darmoš utěšenou střelou z trestného kopu korigoval na 3:1.

Druhý poločas probíhal stejně jako první. Domácí neustále kombinovali a vytvářeli si šance před soupeřovou brankou, přidali ještě další dva góly a to ještě několik střel zlikvidoval Vítek nebo domácí útočníci trestuhodně zahodili. Do některých slibných příležitostí se několikrát dostali i hráči Kosořic, ale ke vstřelení gólu nevedla žádná z nich. Domácí borci v zápase zaslouženě zvítězili 5:1.

• Branky: 9., 39. a 61. Vedral, 24. Hujer, 53. Nedošetko - 45. Darmoš
  • Rozhodčí: Brodský