Datum: 04. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

SK Jizeran Doubrava "B" - Sokol Kosořice "B"  1:0 (0:0)

Hráči kosořické rezervy měli na úvod jarní části sezóny těžký los. Po dobře zvládnutém utkání s vedoucími Rejšicemi tentokrát naše "B" mužstvo hostila druhá Doubrava.

Zpočátku prvního poločase se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale všechny útoky končily na kopačkách bránících hráčů nebo špatnou finální přihrávkou. Po dvaceti minutách hry začali mít domácí navrch, což začala pociťovat i kosořická defenzíva. První větší šance zápasu se zrodila po půlhodině hry. Na centrovaný míč z levé strany si naběhl domácí záložník a hlavou zamířil přesně k tyči. K jeho smůle vytáhl Beňa neuvěřitelný zákrok a překazil domácím radost. Ve 35. minutě se uvolnil středem hřiště hostující Boháček, jeho střelu však gólman lapil. V této době začala veliká vánice, hráči obou mužstev podkluzovali a první poločas se spíše dohrával z povinnosti.

Po změně stran začali domácí hodně aktivně a kombinaci Kosořických utnuli hned v zárodku. Každou chybu soupeře chtěli hráči Doubravy okamžitě potrestat, až se jim to podařilo. Po obléhaní branky a několik výtečných zákrocích Beňa domácí z jedné vydařené střely udeřili. Ránu domácího záložníka kosořický brankář reflexivně vyrazil, jenže doubravský hráč byl u míče dříve než obránce a pohodlně skóroval. Po vstřelené brance se domácí přestali tlačit před branku a začali se osmělovat také hosté, kteří však naráželi na pozornou obranu soupeře. V 60. minutě domácí před vápnem faulovali, k zahrání přímého kopu se postavil Outěřický a střelu přes zeď našel brankář ve své náruči. O deset minut později odstoupil ze zdravotních důvodů kosořický Heřmanský, na jehož místo vyběhl Kolev. Ač se v útočné fázi snažil, ani on nedokázal překonat domácího brankáře. V posledních minutách vrhli hosté vše do útoku a byly z toho dvě velké šance Outěřického, které domácí obrana s gólmanem dokázala zažehnat.

• Branky: ---
  • Rozhodčí: Dragoun
  • ŽK: 0:3
  • Kosořice: Beňa - Stehlík, Vítek, Bešík, Adámek (46. Kalina) - Pavlíček, Heřmanský (70. Kolev), Boháček, Outěřický - Krucina, Darmoš (46. Hájek)