Datum: 04. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Sokol Kosořice "B" - FC Horky nad Jizerou "B" 1:3 (0:0)

Domácí z různých důvodů postrádali hned několik hráčů a pouze s jedenácti hráči nastoupili do utkání s nováčkem soutěže.

Hosté s mladým kádrem byli od úvodního hvizdu běhavějším a důraznějším mužstvem . Domácí se museli spoléhat na brejky, což se až na koncovku dařilo. V několika slibných šancí se objevil Darmoš a těsně minul také Krátký. Hráči Kosořic v defenzívě zatím obstáli, i když do vápna směřovalo mnoho přihrávek. Nejednou se hráči Horek dožadovali odpískání pokutového kopu, píšťalka hlavního arbitra však vždy zůstala němá. Hosté byli nuceni ještě v prvním poločase vystřídat dva zraněné hráče. První dějství nakonec skončilo bez branek.

Po změně stran se obraz hry příliš nezměnil. Hosté se nadále snažili v ofenzívě využít své rychlosti. Na vyloženou šanci však hráči Horek nadále čekali. Když už se zdálo, že hostující kapitán bude střílet z dobré pozice, poroučel se k zemi a rozhodčí jeho pád odměnil žlutou kartou. V 60. minutě se poprvé měnilo skóre. Kosořičtí opět měli několik brejků, ovšem prosadili se až ze standardní situace. K míči z rohového kopu se v chumlu probojoval Boháček a přesnou hlavičkou mířil k tyči. K několika tvrdším zákrokům postupně začaly přibývat další a logicky i žluté karty. Hlavní rozhodčí začal udělovat karetní tresty domácím i za slovní projevy, kteří nebyli spokojeni s jeho výroky. Hráči Horek se nakonec dočkali, když využili zaváhání v obraně. Kosořičtí včas nepokryli hráče, hostující Jarolím unikl po levé straně a se štěstím překonal také Dufka. V 80. minutě šli hráči Horek již do vedení, z přímého kopu z hranice vápna mířil Sekera přesně. Domácí se pokusil o vyrovnání v poslední minutě ze standardní situace. Jenže soupeř míč odkopl na rozběhnutého Jarolíma, který do prázdné branky pečetil vítězství rezervy Horek.

• Branky: Boháček - 2x Jarolím, Sekera
  • Rozhodčí: Dragoun
  • Diváků: 50
  • ŽK: 5:2