Datum: 05. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

Mnichovohradišťský SK - Sokol Kosořice  4:4 (1:1)

Za pěkného nedělního podvečera si početná divácká kulisa smlsla na klobásách a pěkných gólech.

Podobný úvod jako v Bakově měl i tento zápas. Šafářova standartní situace doplachtila k zapomenutému Hrechkovi, který po čtyřech minutách hry otevřel skóre. Domácí odpověděli neúspěšnou střelou Kastnera. Ve 14. minutě přihrál hostující Boháček Darmošovi, jehož elegantní patičku gólman na poslední chvíli zlikvidoval před dotírajícím Hrechkem. V další akci Kosořic zakončoval Černý po přihrávce aktivního Hrechka. Hráči Mnichova Hradiště udeřili ve 24. minutě z nenápadné akce. Domácí obránci si přihrávali na polovině hřiště, krajního beka to už omrzelo a dlouhým centrem za obranu našel kapitána Kastnera. Ten tak z první vážnější šance domácího celku vyrovnal. Hosté se opět mohli dostat do vedení o tři minuty později. Šafářův přímý volný kop orazítkoval přihlížejícímu Mocovi tyč. Branky se nedočkal ani nejlepší střelec Kosořic Bejda, který po narážečce s Dědkem mířil nad. Hosté neměli štěstí ani ve 39. minutě. Bejda rozehrál standartní situaci nakrátko a střílející Antoš trefil pouze nohy obránců. Odražený míč se dostal k Černému, jehož projektil orazítkoval pravou tyč. Následná skrumáž, v níž bojovali Hrechko s Dědkem ke gólu také nevedla.

Dvě branky v první půli byl slabý odvar toho, co čekalo na diváky v druhém dějství. Nejprve bylo rušno u Mocovy branky. Bejda si vyměnil míč s Dědkem, ale prvně jmenovaný mířil vedle. Na druhé straně byl v hlavičkovém souboji před Kortusem úspěšnější útočník, ale zakončující Zajíček mířil nepřesně. Poté se k individuální akci odhodlal hradišťský J.Kandráč, ani on však síť nerozvlnil. To se povedlo až v 61. minutě Kastnerovi, který si obhodil Šafáře a nekompromisní střelou poslal domácí do vedení. O čtyři minuty později doletěl přesný Kořínkův pas až k Hrechkovi. Střela však Mocovi mnoho problému nenadělala. V 71. minutě to bylo již 3:1. Antoš ztratil na půlce míč a akci Prostředního s J.Kandáčem přesně k pravé tyči zakončil Zajíček. Na čtvrtou branku Hradiště se moc dlouho nečekalo. Po třech minutách se J.Kandráč probyl středem hřiště až před Kortuse a dezorientované obraně tak přidal o vrásku navíc. Před hráči Kosořic stál obtížný úkol - vstřelit během patnácti minut alespoň tři branky. Zkorigovat výsledek se podařilo Hrechkovi hned o minutu později. Po souhře s Kořínkem na něj již podruhé obrana zapomněla a gólman již nemohl nic dělat. Na druhé straně zaváhal stoper Boháček, ale Kastner hattrick nezavršil. Naopak po faulu na Kořínka proměnil standartní situaci Bejda a snížil tak devět minut před koncem na rozdíl jediné branky. Konečnou podobu výsledku dal v 87. minutě Dědek, když z rohového kopu mířil hlavou přesně k pravé tyči.

• Branky: 24. a 61. Kastner, 71. Zajíček, 74. J.Kandáč - 4. a 75. Hrechko, 81. Bejda, 87. Dědek
  • Rozhodčí: Asník - Brožek, Kaválek