Datum: 25. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

SK Bezno - AFK Lužec nad Vltavou  3:0 (1:0)

Oba dnešní soupeři v uplynulém kole nebodovali. Hráči Bezna ani v posledních dvou domácích utkání. Dvě porážky tak museli v tomto duelu odčinit.

V úvodu se hrálo o každý metr bez náznaku šance. Až po dvanácti minutách hry vyslal bezenský Linek do otevřené obrany Kolaříka, který však zamířil vedle. Na druhé straně v obdobné situaci zakončoval Hrdlík také nepřesně. Postupem času si hostující tým koledoval o úvodní branku. V 17. minutě domácí obrana čistě zastavila akci soupeře a naopak sami založili rychlý brejk Podzimkem. Na jeho přihrávku si opět naběhl Kolařík, ale i tentokrát mezi tři tyče nezamířil. Hráči Lužce zahrozili Kučabou a Hrdlíkem, stav však zůstal neměnný. Už se zdálo, že Bezno z několika šancí nic nevytěží. Ve 36. minutě nakonec udeřilo. Na vápně volný Kiceluk posunul do strany na Gruncla, který z úhlu prostřelil Maška - 1:0. Do kabin se tak šlo za hubeného vedení Bezna.

Do druhého dějství vstoupili aktivněji hráči Lužce. Jejich snaha většinou končila nepřesnou koncovkou. Dokladem toho byly střely Merty a Hrdlíka, proti kterým nemusel Holan zasahovat. Od této chvíle převzali taktovku hry domácí. Za obranu nacentroval střídající Bajer. Zakončující Kolařík sice překonal brankáře, ale míč skončil těsně vedle. Uklidnění pro barvy Bezna zařídil v 76. minutě opět Gruncl. Po spolupráci s Kolaříkem nekompromisně zavěsil pod břevno - 2:0. Neuběhly ani dvě minuty a oba si souhru zopakovali. Tentokrát přesně přihrával Gruncl a osamocený Kolařík překonal bezmocného Maška potřetí. Závěr utkání se dohrával v režii Bezna. Žádný míč však za brankářovými zády už neskončil.

• Branky: 36. a 76. Gruncl, 78. Kolařík
  • Rozhodčí: Černý - Nehasil, Jeník