Datum: 25. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

SKP Ml. Boleslav - SK Židněves  1:0 (0:0)

V utkání týmů z opačných pólů tabulky začali překvapivě lépe hráči Židněvsi. Na penaltě číhající Jurašek zacílil těsně vedle. V 18. minutě vyslal jedovatou střelu hostující Vydra. Brankář jeho pokus bravurně vytáhl nad. Hráči SKP se osmělili až po půlhodině hry. Odražený míč se dostal k Mocovi, který vystřelil nad. Tentýž hráč o tři minuty později zatáhl míč do vápna a hostující Kubín málem rozvlnil vlastní síť. Boleslavský tým do třetice. Forchtner kolmicí našel Sedláka. Ten si poradil s gólmanem, ale jeho střelu zastavil bek na brankové čáře. Vyrovnaný první poločas zakončil střeleckým pokusem Šimonek, jehož průnik do vápna zastavil až brankář.

Také ve druhém poločase sehrála poslední Židněves s SKP vyrovnanou partii. První vážnější příležitost byla k vidění po pár vteřinách hry. Boleslavský Faix uvolnil Martina Ščobika, který nastřelil jen vyběhnuvšího gólmana. Druhé dějství bylo z pohledu diváka atraktivnější. To potvrdil standardní situací Faix. Jeho parádní střelu vytáhl brankář s vypětím sil na břevno. Židněves mohla otevřít skóre po chybě Scheuflera. Juraškovo sólo opět zlikvidoval Suchý. Na další příležitosti se čekalo až do 75. minuty. Po Řípově centru napříč vápnem nastřelil domácí Michal Ščobik gólmana. Hned z protiútoku Juraškova střela poskakovala před brankovou čárou. Boleslavská obrana nebezpečí zažehnala. Bezbrankovou remízu odvrátil v 78. minutě Řípa. Po úniku z levé strany dokázal prostřelit brankáře hostí. V závěru si obě mužstva ještě jednu šanci vytvořili, tři body však zůstali domácím.

• Branky: 78. Řípa
  • Rozhodčí: Folk
  • ŽK: 3:2
  • SKP MB: Suchý - Pohl, Scheufler, Kolařík Pažout - Martin Ščobik, Forchtner, Sedlák, Moc (67. Čadil) - Řípa (90. Žahourek), Faix (60. Michal Ščobik)